رسالت

موسسه فرهنگی آموزشی فرا اندیشه نوین

مجموعه آموزشی با رویکرد روان‌شناختی است که دغدغه ارائه صحیح آموزشی را از سال‌های پیش داشته و در پهنه‌ی استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی و با مرکزیت مشهد مقدس از سال 1389 فعالیت می‌نماید.این موسسه با پشتوانه‌ی تجربه‌ی مؤسس، مدیران و همکاران بنیادی سازمان نهاد را در عرصه‌ی فرهنگ و آموزش پایه گزاری نموده است. این مجموعه با به‌کارگیری توانمندی‌های نیروهای جوان و کارآمد و با استفاده از منابع و برطرف نمودن موانع توانسته است در سال‌های اخیر در برگزاری رویدادهای مهم فرهنگی، آموزشی و اجتماعی اثر گزار باشد.

–  برگزاری کارگاه و همایش‌های آموزشی و مشاوره‌ای و انگیزشی درزمینهٔ های درسی و تحصیلی

– برگزاری جشنواره فاخر که دیده‌بانی نوآوری‌ها و خلاقیت آموزشی طیف آموزشی‌ها بوده و به دنبال همسویی فضای علمی و کسب‌وکار و کارآفرینی می‌باشد و تقدیر از برترین‌ها در حیطه آموزشی سرلوحه کار این جشنواره بوده است.

– برگزاری اردوهای مطالعاتی نوروز و آزمون‌های تک مبحثی و جامع شبیه‌ساز کنکور و شبهه نهایی که در آماده‌سازی دانش آموزان پایه و کنکوری بسیار مؤثر بوده است.

– برگزاری و ارائه‌ی جلسات مشاوره فردی و گروهی در قالب کتاب‌های چهارگانه برنامه‌ریزی نوین( تألیف استاد عباس قاسمی)

– ارائه نمایشگاه‌های کتاب و محصولات آموزشی بر اساس تولیدات موسسه در سال‌های اخیر و …

 

فرا اندیشه در چهار واحد کاری

واحد خدمات آموزشی و محصولات

واحد خدمات آزمونی و امتحانات

واحد خدمات برنامه‌ریزی و مشاوره درسی

واحد خدمات کارگاهی و همایش‌ها

آغاز به فعالیت نموده و به‌صورت بنیادی سازمان‌یافته و فعالیت‌ها و خدمات خود را ارائه نموده است.

در سال 1398 با نیاز مخاطبین و توجه ویژه موسسه به مخاطب سنجی «  CRM» و توسعه و پیشرفت مجموعه که مرهون زحمات کلیه همکاران در واحدهای مختلف این موسسه می‌باشد.دو واحد کاری ازجمله واحد خدمات it  و انفورماتیک و همچنین واحد خدمات بازرگانی و مالی به سازمان اداری موسسه اضافه گردید که طبع این دو واحد خدمات و محصولات موسسه به‌صورت هدفمند و جامع در قالب تکنولوژی روز دنیا و به‌صورت فراگیر به مخاطبین مجموعه ارائه خدمت می‌نماید.

در یک گام فراتر فرا اندیشه تواسته در مقاطع دبیرستان و در سه سال اخیر در مقطع دبستان، خدمات ارزنده‌ای را در حیطه آموزش‌وپرورش محتوا سازی نموده و به مدارس ارائه نماید و این امر در پایه‌ها و مقاطع مختلف درحال‌توسعه و به‌روزرسانی می باشد.فرا اندیشه ای های کوشا و پویا در حال تحکیم رسالت خود بوده و هستند.

 

باشد که با عنایت خداوند دانا، توانا باشیم.